Упродовж 23-24 жовтня до Національного університету «Острозька академія» на запрошеня директора Навчально-наукового інституту права імені І. Малиновського Олега Герасимчука завітали професор із США Ерік Путциг і декан юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки Антон Демчук.
Ерік Путциг, випускник університету Джорджтауна, фахівець з адміністрування проєктів місцевого та державного управління, права, освіти дорослих, керівник кількох програм USAID, почесний доктор Волинського національного університету імені Лесі Українки, прочитав для студентів Навчально-наукового інституту права імені І. Малиновського лекції про законодавство, діяльність уряду, важливість запобігання корупції, поняття демократії в контексті її генези від античності до сучасного світу.
«Мені дуже приємно представити професора Еріка Путцига нашим студентам. Пан Ерік має чудовий досвід діяльності юриста та управлінця упродовж свого життя, яким поділиться сьогодні з вами. Останні два роки він викладає для студентів-правників та інших спеціальностей у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Раді, що ви сьогодні перебуваєте в Острозькій академії», зазначив директор Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського, кандидат юридичних наук, доцент Олег Герасимчук.
Ерік Путциг зауважив, що вже майже два роки займається волонтерством в Україні і вважає, що Україна повинна бути вільною і демократичною державою.
«Я відвідую інші країни, допомагаю їхнім урядам ставати кращими, більш демократичними», наголосив спікер.
Пан Ерік розповів, що структура закону повинна бути чітко визначеною, деталізованою, щоб люди розуміли його і суди застосовували без корупції.
«Так уряд функціонує відповідно, не марнує гроші, може об’єднати людей та країну разом для кращого життя. Це те, що потрібно для функціонування демократії», додав Ерік Путціг.
Враженнями від лекцій поділився студент 4-го курсу Тарас Пилипчук:
«Манера й формат подачі інформації пана Путціга є неординарними, а тому унікальними. Тема, яка була розглянута упродовж цих двох днів, має актуальне значення для нас, зокрема зважаючи на євроінтеграційний процес України, наявні проблеми у внутрішній політиці та формування планів на майбутнє з поглядом на історичний контекст. Упевнений, що таких лекцій попереду буде більше».
Comments